o nás

Historie

Naše společnost byla založena na podzim roku 1993 pod obchodním názvem Guseppe a.s. První pizzy pod značkou Guseppe jsme na trh dodali koncem roku 1994. V krátké době jsme dosáhli dominantního postavení na českém a slovenském trhu. V roce 1997 nás koupila norská společnost Orkla Foods. Pod novým vlastníkem jsme úspěšně expandovali do okolních zemí. V následujících letech jsme zahájili výrobu slaných a sladkých zmrazených knedlíků, taštiček a šišek Guseppe, dnes známých pod značkou Don Peppe.

V letech 2008 – 2010 jsme byli součástí skupiny Dr. Oetker. V roce 2010 společnost od Dr.Oetkera odkoupil management firmy ve spolupráci se skupinou zahraničních investorů.

Dnes jsme jedničkou na domácím trhu zmrazených knedlíků a dvojkou v kategorii zmrazených pizz. Jsme prvním a jediným výrobcem mražené pizzy v České Republice. Úspěšně exportujeme do mnoha evropských zemí (např. Dánsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Německo, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko, Velká Británie).

Don Peppe

Don Peppe je silná česká značka potravin v kategorii zmrazených potravin. Klade důraz na tradiční receptury, kvalitní suroviny a jednoduchou přípravu. To znamená, že během několika málo minut si s námi připravíte chutné, kvalitní, syté a teplé jídlo. Díky širokému sortimentu si s námi můžete připravit oběd či večeři i několikrát týdně, aniž by se jídla opakovala. Výrobky neustále inovujeme s ohledem na moderní trendy ( receptury s méně „éček“, nové a netradiční suroviny, speciality mezinárodní kuchyně), přitom však nezapomínáme na tradiční chutě a poklady české kuchyně.

Certifikáty